Avalanche (AVAX) étoffe son secteur DeFi grace à Pangolin (PNG) – Cointribune

Avalanche (AVAX) étoffe son secteur DeFi grace à Pangolin (PNG) - Cointribune

Depuis maintenant quelques années, finanse zdecentralizowane to niezakłócony sektor przemysłu kryptowalut. Użytkownicy mogą uzyskać najlepsze kompozycje i najciekawsze produkty, różniące się od siebie w tradycyjnym świecie. Nowa façon of faire fructifier son argent, nowa façon concevoir l’economie, nowa façon ogólnej zemsty za pasywne zobowiązania. Zestawy urządzeń, które deweloper oferuje jako offsetowy komplement do zestawów narzędzi używanych do oferowania kategorii DeFi. Płaskowyż Avalanche spotkał się z awangardowym projektem Pangolin, który miał na celu rozwój sektora finansowego w ramach offsetu.

Co sądzisz o projekcie Pangolin i jego wielu szalonych funkcjach-t-il? Jak biuro DeFi wróciło na dworzec Avalanche? Projekty Deux różnią się od Pangolin et bZx.

Pangolin, DEX doté jego AMM

Dotknij tablicy, DEX (Zdecentralizowana wymiana) jest platformą zmiany zdecentralizowanej. To są platformy wymiany kryptomonów decentralizacji i eksploatacji inteligencji. Dystrybucja środków nie jest tak centralna jak w przypadku Binance czy Coinbase w próbce. Dystrybutorzy narzędzi i strażnicy strzegą kontroli kryptowalut.

Scentralizowane jednostki sterujące znajdują się w AMM (Automated Market Maker). Il s’agit d’un carnet d’ordre de marché automata. Jest to protokół sous-jacent, w którym skoncentrowane są wszystkie alimenty (DEX). Ponadto są to mechanizmy nieautonomii, w których występują elementy centralizacji i dziesięciu technik marszowych towarzyszy.

Łuskowiec V1

Uruchomiona w lutym 2021 r. giełda scentralizowała swoją działalność jako giełda, zabezpieczona i obsługiwana. Zbudowany na systemie Avalanche wygenerował ponad 9,8 miliarda dolarów wolumenu transakcji. To pierwszy duży sektor finansowy dla blockchain Avalanche. Pangolin umożliwia wymianę wszystkich tokenów na Avalanche ainsi que na Ethereum.

Zalety Pangolin

W marszu très concurrentiel Pangolin funkcjonuje tak samo Uniswap ou Sushiswap par exmple, cependant il offre trois avantages indéniables:

– Szybkie transakcje i bon marché

Puisque Pangolin jest zbudowany na Avalanche i ma możliwość finalizowania transakcji w mały i szybki sposób. Zakład operuje valeurs z ostateczną niższością w drugim i pół wakatów centymów.

– Oś rozwoju gminy

Jest to społeczność, w której pilot rozwija się produkt natifu tokena monety (PNG).

– Dystrybucja sprawiedliwych i przewróconych tokenów

To ważne i godne uwagi dla twojego projektu, zestaw tokenów PNG jest dystrybuowany w społeczności. Aucune przydział n’ira à l’équipe, aux conseillers ou aux investisseurs.

Łuskowiec V2

– Gospodarka tokena PNG to été améliorée, program d’emission początkowo usuwał 28 ans i été réduit à 4 ans.

– Zysk z tokenów PNG jest zbędnym wykupem, 57% tokenów PNG jest straconych. Jest bardziej wspaniały oparzenie historia DeFi, która devrait augmenter la rareté de cet actif. Odbiorcy są pozytywnie nastawieni do dostawców płynności (LP – Liquidity Provider). Su Pakiet Pangolin V2 sortuje, projekt oddzielenia dystrybutorów i hauteur o wartości 4 milionów dolarów aux LP.

– Nowy interfejs użytkownika

Projekt bZx

bZx jest protokołem handlowy et de prêt sur marge tokenisé. „Il s’agit d’une prymitywnych finansistów w celu odwrócenia, efekt dźwigni, emprunt i pret perme une blockchain decentralisée, efficace et sans loyer. Jeśli masz projekt bZx, istnieje wiele dodatkowych produktów, które pozwalają użytkownikom tworzyć własne.

– Protokół bZx

Il s’agit d’un protocolle of finance qui permet aux utilisateurs de creer des applications. Elles może korzystać z narzędzi dla firm, firm i przedsiębiorstw u beneficjentów decentralizacji finansów, aby być bardziej elastycznym w Ethereum. Projekt bZx, ponieważ Pangolin działa w społeczności, zawiera wszystkie modyfikacje dwóch protokołów, na które głosują soums.

– Punkt podparcia

Punkt podparcia to platforma DeFi dla tokenis préts et le handlowy surowa marża. Elle prend en charge l’exploitation, la création ainsi que la vente à découvert et le prêt.

– Moment obrotowy

Moment obrotowy jest platformą usług zdecentralizowanych finansów, które służą do pozyskiwania kryptowalut z pretami na czas nieokreślony i nieuzasadnionymi poprawkami. Po weryfikacji tożsamości i weryfikacji kredytu, aby uzyskać pierwsze natychmiastowe adossé w kryptowalutach.

Wniosek

Do 2020 roku adepci kryptoaktywów będą mogli określić ograniczenia infrastruktury réseaux za pomocą aplikacji narzędzi croissant DmiFi. L’exemple de la plateforme Compound illustre bien les chooses via les likwidations du token DAI. Protokoły finansowania décentralisée ont chuté au fur et à mesure que les chocs de liquidités se produisent. Encore aujourd’hui, la congestion du réseau Ethereum est un risque major pour l’ensemble de l’écosystème i des products DeFi. Nie jest to likwidacja, nie jest to przyczyna niewystarczającej gwarancji, ale samochód nie ma możliwości zintegrowania depozytów z blockchainem Ethereum. Lokalizacja Valeur ajoutée z części blockchain Avalanche z Pangolinem to ciekawy samochód lub donne le contrôle à la communauté. Lepsze i reduit zatory zatorami w jednej wydajności blockchain, które oferują scentralizowane zmiany memów.

Edytowany przez Emile Stantinę dla Cointribune.

Otrzymuj aktualne informacje na temat aktualnego stanu kryptomonnaies subskrybenta naszego nowego serwisu newslettera quotidienne et hebdomadaire for ne rien manquer de l’essentiel Cointribune!

Obraz użytkownika

Redukcja CT

Derrière la genuérique «Rédaction CT» se trouvent de jeunes journalses et des auteurs aux profilsi particuliers qui souhaitent garder l’anonymat car impliqués dans l’écosystemève avec pewnees zobowiązania.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.