Nosorożec 3D, charakterystyka i funkcjonalności logistyki CAO – 3Dnatives

rhinoceros 3D

Logistyka 3D modelowania 3D jest bardziej popularna niż producenci Rhinoceros 3D, opartych na Rhino. Bazuj na geometrii NURBS (Niejednorodne racjonalne splajny bazowe), logistyka modelowania powierzchni jest użyteczna dla projektowania, prototypu, inżynierii, projektowania i wzornictwa przemysłowego, grafiki, marynarki i samochodów. W najnowszej wersji Rhino 6 nie ma przeszkód na drodze, które można rozwiązać poprzez wykorzystanie programu i uwzględnienie liczby ulepszeń. Grâce à ses milliers d’utilisateurs, le logiciel a été perfectionné: la version actuelle n’a jamais été aussi stable rapide.

Logistykę stworzyła firma Robert McNeer & Associates z siedzibą w Barcelonie, która specjalizuje się w tworzeniu, marketingu i wsparciu logistyki w Europie, Moyen-Orient i Afryce. Rhinoceros 3D to oryginalna i kompletna aplikacja logistyczna AutoCAD opracowana przez międzynarodową firmę Autodesk. Sukces logistyki w faktach qu’il n’y pas de limite à la complexité lub à la taille des dessins. Examinons maintenant les caractéristiques de dernière wersja nosorożca.

Zdjęcie autorów: Nosorożec

Główne cechy logistyki 3D

Rhinoceros 3D to logistyka CAO porównująca mnogość modułów kompleksów 3D, które pozwalają na tworzenie niewyobrażalnych form, ze świetnym podglądem i upiększaniem detali, które są częścią opowieści, d’une czy skanu 3D. Logika jest kompatybilna z większością programów koncepcyjnych, takich jak FAO, prototypowanie, renderowanie i ilustrowanie. Teraz mamy pierwszy dzień, to podstawa do modernizacji NURBS – czyli B-splines racjonowanych nieumundurowania po francusku: Rhinoceros 3D pozwalasz na trudy udostępniać wzory matematyczne i matematyczne możliwość drukowania z prezentacją 3D w jednej formie. Na stronie dewelopera zaleca się: « NURBS jest matematyczną reprezentacją geometrii kieszeni 3D ze wszystkimi formacjami, prostą linią 2D, okręgiem, łukiem lub dziedzińcem na powierzchni lub stałą organiczną formą 3D w postaci kompleksu. Oprócz elastyczności i elastyczności, modele NURBS są wykorzystywane w imporcie procesów procesowych, a także w ilustracjach, fabrykacjach czy fabrykacjach.«

Jednym z użytkowników, który moduluje swój obiekt, jest eksporter w formacie .STL lub .OBJ, który dostosowuje się do wytwarzania addytywnego. Il faut savoir que l’impression 3D n’est pas la spécialité du développeur – sur son site, Rhinoceros 3D precise bien: « W dalszym ciągu posługujemy się pojęciami, które nie są wykorzystywane przy budowie obiektu. Avec des coûts de numationi numérique et d’impression 3D en chute libre, de plus en plus de dessinateurs peuvent accéder maintenant directe a un equipement de numerique 3D. Ale nie jesteśmy ekspertami we wszystkich dziedzinach wytwarzania czy konstrukcji, nie znamy pomocników, że modele Rhino są najcenniejsze i najbardziej dostępne są wszystkie implikacje realizacji koncepcji. »

Plusieurs funkcjonalność permettent de concevoir des formes complexes

Acheter une licencja Nosorożec 3D

Jeśli szukasz logistyki Rhinoceros, szukasz oficjalnej strony przedsiębiorcy. Znajdziesz więcej opcji, funkcję typu licencji, którą chcesz zarejestrować. Najnowsza wersja, Rhino 6, dla systemów Windows i Mac, to najlepszy wybór 995 euro (w granicach 495 euro za preferowaną wersję). Dla studentów i inżynierów firma uruchomiła specjalizację wyjazdową: 195 euro dla Windows i Mac (95 euro za pierwszą wersję). Firma oferuje également d’acheter des forfaits comprenant plusieurs logiciels: Rhino 6, Flamingo, Penguin i Bongo. Ces forfaits ont un prix Initial de 1695 euro (dla studentów kosztuje 495 euro), ale nie jest dostępny dla systemu eksploatacji Windows. Nououliez pas que ces offres ne sont valables qu’en Europe.

Możesz uzyskać licencję na stronie Rhino3D

Wreszcie, Rhinoceros 3D cieszy się renomą w różnych branżach i ma rację różnorodności, wiele funkcji, a także ich wartość. L’une des raisons de cette croissance d’utilisateurs est le nombre de formats avec lesquels elle peut fonctionner, agissant comme outil de conversion. Cela lui permet de passer au-dessus des barrières de compatibité entre les logiciels pendant le processus de conception. Ponadto na stronie proponowana jest liczba samouczków, które pozwalają łatwo i szybko włączyć główną funkcję i udostępnić swoją funkcjonalność. Forum zaczęło iść do przodu i przeładowywać więcej niż problemy logistyczne. To cenna społeczność, w której Rhino3D jest dostępne! Więcej informacji na temat strony internetowej Rhinoceros 3D ICI.

Utilisez-vous Nosorożec 3D? Podziel się swoimi komentarzami w sekcji komentarzy na forum 3Dnatives. Prześlij ponownie wszystkie nasze filmy na naszym kanale YouTube lub zarejestruj się na Facebooku już dziś Świergot !

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.