Cyber ​​​​Network: swapy, zyski i iluzje w DeFi – BeinCrypto France – BeInCrypto France

Kyber Network : swaps, gains et créations illimités dans la DeFi

Découvrez Kyber Network, centrum handlu i wielołańcuchów kryptowalut zapewniających płynność. Kyber łączy płynne źródła różnych źródeł z permettre des transakcjach aux meilleurs taux possibles pour les traders, tout en permettant aux fournisseurs de liquidité de maximiser leurs zyskuje łaskę à l’efficacité du capital.

Geneza i przebieg protokołu

Założona w 2017 roku sieć Cyber ​​​​Network obejmuje biura w Singapurze i Wietnamie, a jej strona internetowa jest najpopularniejsza na świecie.

Cyber ​​​​Network jest pionierem w dziedzinie przestrzeni DeFi, opracowanym przez pierwszą z centralnych giełd (DEX) wraz ze współzałożycielem Ethereum, Vitalikiem Buterinem, jako pocieszyciel. Cyber ​​​​Cycle kontynuuje wprowadzanie swoich innowacji w WBTC (Wrapped Bitcoin).

WBTC to wersja bitcoina ERC20, która w tej chwili staje się coraz bardziej popularna. L’équipe travaille également d’arrache-pied au developvelment pools de liquidité amplifiés na plateforme KyberSwap, ce afin de garantir l’efficacité du capital pour n’importe quelle paire de tokens.

Kyber Network stworzył wykładniczy rogalik i jest jednym z wielu pionierów mentorów DAO / DeFi Alliance.

Przemierzaj syn agregacyjny DEX (wymiana zdecentralizowana) i protokoły płynne KyberSwap.com, Kyber Network łączy różne źródła płynne, aby umożliwić wymianę natychmiastowych tokenów, najlepsze tauxy i dodatkowe retoury dla czterech

Cyber ​​​​Network dla ambicji centrum płynności gospodarki i centrum komunalnego; endroit to użytkownik narzędzia, trader lub aplikacja, której można łatwo uniknąć, akceptując tokeny pomocnicze dla transakcji płynnych.

Cyber ​​​​Network jest zaangażowana w dostarczanie wartości i umożliwianie protokołów umożliwiających praktyczną wymianę wakatów i sekurytyzację w dziedzinie centralizacji finansowej, która jest jedną z najważniejszych dziedzin.

KyberSwap bouleverse firmy DeFi

Financial décentralisée (DeFi) to płynna decentralizacja i jest to domena, w której wyróżnia się KyberSwap.com. Oprócz procesu agregacji DEX i protokołu cyberphase Kyber, KyberSwap ma potencjał do poprawy infrastruktury całego procesu likwidacji całego systemu dApps.

KyberSwap przypomina rewolucje DeFi et de bâtir un monde on nimporte quel token est utilisable partout, ce aux meilleurs taux.

Plus ponad 100 projektów na KyberSwap i ponad 7 miliardów dolarów transakcji dla obywateli i użytkowników na tym koncie. KyberSwap działa obecnie na 11 sieciach, a nie na Ethereum, BNB Chain, Polygon, Avalanche, Phantom, Cronos, Arbitrum, Velas, Aurora, Oasis i BitTorrent.

Rozwiąż problemy sektora

Cyber ​​​​oferuje rozwiązanie problemu międzynarodowej płynności w sektorze centralizacji finansów (DeFi), umożliwiając dużej liczbie deweloperów tworzenie produktów i usług, aby uniknąć płynności dywersyfikacji.

1. Dla handlowców : KyberSwap agreguje płynność, która jest poszukiwaną automatyką plusieurs DEX afin d’identifier et de les voies d’échange optimumes i les meilleurs prix pour les utilisateurs. KyberSwap zwiększa skuteczność w handlu i nieustanny gagner temps et de l’argent à des milliers d’utilisateurs.

Protokół operacji w płynności to ponad 60 zróżnicowanych DEX parmi lesquels Uniswap, Sushi, Curve, QuickSwap, Pancakeswap, Traderjoe, Pangolin, SpookySwap, SpiritSwap, VVS Finance i innych podobnych.

Przede wszystkim użytkownicy KyberSwap muszą pracować żetony status „Trendy” i „Wkrótce trend”. Tokeny są powiązane z Trending of the repolent plateform na aktach tendencji, które są obecnie przetwarzane przez głównych agregatorów CoinGecko i CoinMarket. Tokeny umieszczone w sekcji Trendy wkrótce dotrą do szczegółów algorytmów wykrywania sieci Kyber. Algorytm ten wykorzystuje wielkość obrotu, prix, kapitalizację giełdy, aby dane spoza łańcucha afin-chain operowały na ostatecznych wynikach.

2. Dla czterokołowych pojazdów o płynności : KyberSwap umożliwia quiconque deposer des tokens et d’utiliser son capital de manière efficace, ce en gagnant des Commissions au fil du temps. Cela est possible grâce aux pools de liquidité amplifiés de KyberSwap, lesquels améliorent considérablement l’efficacité du capital et réduisent le glissement des transakcjach. KyberSwap to jedna z najpopularniejszych marek zróżnicowanych Fournisseurs i Liquid Teneur.

Płynność płynności jest niewystarczająca dla efektywności jego kapitału, czyli płynności kapitału, wolumenów i nagród za raportowanie tych platform. Ponadto KyberSwap jest jedną z najbardziej aktywnych społeczności górniczych w DeFi. Ceux-ci fournissent des primes d’incitation afin d’accroître les gains des fournisseurs de liquidité.

3. Aby pobrać dApps : w kadrze misji bouleversera branży KyberSwap jest teraz priorytetem integracji wydziałów, co pozwala na likwidację blockchainu d’Antegrer przez pule płynności i najnowsze API. najlepsze miejsca dla użytkowników, których leur pozwala zaoszczędzić czas i zasoby.

KyberSwap jest zintegrowany z Twoimi telefonami dApps, takimi jak Coin98 Wallet, DEXTools, Kattana Trade i Rome Terminal, a także z najlepszymi agregatorami planów dla 1inch, Paraswap, 0x API, Matcha i Slingshot. Dokumenty KyberSwap są już dostępne.

Operacje KyberSwap są otwarte, przejrzyste i jasne na blockchain, z ważną autoryzacją dla wszystkich traderów, użytkowników płynności lub dApp.

KyberDAO i KNC

KNC jest tokenem Kyber Network, znakiem, że KyberDAO jest autonomiczną organizacją scentralizowaną (DAO), która umożliwia uczestnikom KNC udział w protokole.

W 2021 r. KNC rozpocznie proces migracji/lotu w pierwszej połowie roku, bardziej dynamiczny i elastyczny z możliwościami okrętów podwodnych w codziennej eksploatacji oraz skonfiguruje większą kontrolę KyberDAO.

KNC to dynamiczny token, który zajmuje trochę więcej niż jeden dzień, frappé lub brûlé par KyberDAO afin de mieux soutenir la liquidité et la croissance. KNC to w zasadzie token ERC-20, który może być używany do łączenia telefonów takich jak BNB, Polygon, Avalanche, BitTorrent i innych kompatybilnych urządzeń z EVM.

W tej chwili staking KNC nie jest dostępny na Ethereum, z przyszłymi planami dotyczącymi wielołańcuchowego.

KNC pozwala swoim detentes odgrywać ważną rolę w tworzeniu dużej bazy imprez i zdobywaniu valeur créée dla nowych innowacji rasy. Klienci KNC płacą za obstawianie tokenów i głosują, aby otrzymywać opłaty transakcyjne KyberSwap.

Oprócz liczby wykonywanych transakcji i protokołów zintegrowanych z KyberSwap jest wysoka, a wyniki są bardzo ważne.

Detentorzy KNC, którzy umieszczają łożyska w tokenach KyberDAO na twoich uprawnieniach w ważnych opisach. Po dokonaniu wyboru otrzymasz prowizje handlowe i inne zaliczki ze współpracy systemu w firmie. Token KNC umożliwia KyberDAO ułatwianie podróży i wypoczynku w czasach tokenów, spotkanie jest również bardziej elastyczne i im dłużej trwa kamień milowy, aby wprowadzić innowacje i croissance.

Liczba inwestorów i finansistów liczb KNC to Hashed, Signum Capital, ParaFi Capital, HyperChain Capital i Stake Capital.

Staking i zmiany KNC na KyberDAO

Wszystko to jest dostępne na stosie KNC oraz na Twoich ofertach i reklamach na tokenach na oficjalnym interfejsie KyberDAO, Kyber.org. Ten interfejs ma zoptymalizowany interfejs dla wszystkich urządzeń i łączy urządzenia mobilne oraz funkcje dla wszystkich nawigatorów Web3 i dApp.

Liczba odbiorców KNC reçu par l’utilisateur opiera się na wolumenie wymiany KyberSwap ainsi que d’autres facteurs, tels que le montant de tokens places en staking par l’utilisateur.

Komentarz uczestniczy w KyberDAO

Kroki do podjęcia:

  1. Rendez-vous sur le oficjalna strona KyberDAO Kyber.org.
  2. Połącz swoje portfolio Ethereum.
  3. Umieść swój KNC en staking, aby uzyskać głos. Będziesz mógł wybrać swój głos, głosując w lokalu wyborczym, na przykład na usługę obstawiania.
  4. Weź udział w debiucie głosowania bez głosowania. Epoka Chaque dure environ 2 semaines.
  5. Głosuj na wszystkie oferty.
  6. April avoir voté, réclamez vos récompenses lors de l’epoch suivante. Odbiorcy są opłacani w KNC.
  7. Rejoignez serwer Discord Official de Kyber et suivez le Konto na Twitterze KyberDAO spocząć na parach nowego roku.

Cybernetyczne przedsięwzięcia

Cyber ​​​​Ventures to inwestycja kapitałowa Cyber ​​Network. Elle a pour but de soutenir les enterprise qui travailent à la creation des prochains géants du monde decentralisé.

Celem tej gałęzi inwestycji jest udział w jej konesansach, kwestiach son expérience et ses relations toutes ses années de développement au sein de cet espace, ce afin de contribuer à la réussite de nouveaux projets et de nouveaux fondateurs.

Kyber Ventures przyjęło nowe podejście do praktyki i skuteczności w realizacji projektów związanych z techniką poczęcia na pozycję produkcji, w trakcie realizacji strategii marki, rozwoju komercyjnego i tworzenia społeczności we wszystkich stanach. Parmi posiada własne portfolio, które obejmuje projekty GameFi Pegaxy i Sipher, a także centrum L1 na NFT, Aura Network.

Trader i gangner tokenów w najlepszych czasach DeFi

Aby połączyć się z venir, celem Kyber Network jest jarmark ostatniego produktu, KyberSwap.com, preferowana platforma handlowców, gagnerów i uczestników DeFi we wszystkich sieciach.

Oprócz ugruntowanej pozycji na rynku, Kyber dołączył do awangardy centralizacji finansów i nadal inwestuje w uruchamianie nowych inicjatyw w sektorze.

Afin de rester w aktualnej aktualnej sieci Kyber Network, retrouvez le projet sur les réseaux sociaux: Discord | Świergot | Blog | Telegram |

Dostępność braku reakcji

Wszystkie informacje podane na naszej stronie internetowej są publikowane przez Bonne Foi i wyłącznie na podstawie ogólnych informacji. Wszelkie działania podejmowane przez wykładowcę na podstawie odpowiednich informacji na naszej stronie internetowej są próbą na własne ryzyko.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.