Książę William oddaje cześć karze 5 lat dla handlarza kością słoniową i rogiem nosorożca Moazu Kromah – Crumpe

Książę William oddaje cześć karze 5 lat dla handlarza kością słoniową i rogiem nosorożca Moazu Kromah - Crumpe

Książę William okrzyknął 63-miesięczny wyrok dla człowieka, który przemycał rogi nosorożców i kość słoniową jako „znaczące zwycięstwo” w tym tygodniu.

Moazu Kromah, 49 lat, który zarobił miliony dolarów na kłusownictwie i nielegalnym handlu zwierzętami na drodze do wyginięcia, został skazany w czwartek na ponad pięć lat więzienia w sali sądowej w Nowym Jorku.

Według sądu okręgowego w Nowym Jorku Kromah, który mieszka w Ugandzie, pomógł kłusować ponad 35 nosorożców i 100 słoni w latach 2012-2019. Został ekstradowany do Stanów Zjednoczonych w 2019 roku.

„La condamna d’aujourd’hui demonstruje à la fois ce qui est possible lorsque’une réponse internationale coordonnée est portantee contre le le commerce nielegalnych d’espèces sauvages, et pourquoi elle est esentielle”, oświadczył William w komunikacie prasowym po potępieniu. « Il s’agit d’une victoire Importante et d’une affaire marquante. Od ponad dekady złożoność ta jest umiejętnie zarządzana przez globalny sojusz międzynarodowych organów ścigania, rządów, organizacji pozarządowych i organizacji sektora prywatnego, w tym wielu znakomitych partnerów.de United for Wildlife.

Na Marsie Kromah jest winnym wodza spisku, który dopuszcza się popełnienia przestępstwa i dwóch wodzów ruchu szczególnie dzikich zwierząt.

Książę William oświadczył, że potępienie Kromah jest skoordynowaną międzynarodową reakcją na nielegalne kłusownictwo i handel zwierzętami na drodze do wyginięcia.
Obrazy Getty

William twierdził, że wyrok skazujący był „la prouve que nous avons les tools pour lutter contre ce crime insidieux” et un „témoignage de la Cooperation internationale”.

Oświadczył, że powodem zaangażowania ludzi w aferę jest to, że „des centades d’animaux en voie de disparition et les communautés qui vivent à leurs caôtes ont été protegées, envoyant le message le plus possible qu’ensemble, nous pouvons vaincre le commerce illégal d’espèces sauvages”.

Prokurator Damien Williams przyjął. „Potępienie d’aujourd’hui pokazuje, że ci, którzy są odpowiedzialni za dziesiątkowanie światowej populacji zwierząt, są na skraju wyginięcia i są zagrożone przez protegowanych par des accordes internationales feront, stają w obliczu à de graves conséquences” – oświadczył.

Książę William uważał, że kara Kromaha była dowodem na to, że narzędzia mogą być użyte do zwalczania handlu zwierzętami.
Obrazy Getty

Kromah, a także dwaj współspiskowcy, Amara Cherif i Mansur Mohamed Surur, byli członkami przestępczego przedsiębiorstwa z siedzibą w Ugandzie i innych krajach afrykańskich, które zajmowało się handlem na dużą skalę i przemytem, ​​w tym około 190 kilogramów rogów nosorożca i au moins 10 ton d’ivoire d’éléphant d’une valeur d’au moins 7,4 miliona de dolarów.

W marcu i czerwcu 2018 r. amerykańscy agenci przechwycili oddzielne paczki zawierające rogi nosorożca przeznaczone dla kupujących na Manhattanie.

Książę jest zagorzałym obrońcą ochrony przyrody w latach, i obejmuje organizację, ale nie opłacalną United for Wildlife, jest fondée i uczestnikiem w Traduire Kromah i sprawiedliwości, w jednym z magazynów People.

William cieszy się uznaniem za Earthshot, za dotacje dla środowiska.

Książę William, który jest fondé le prix Earthshot – który zdobył subwencje dla środowiska – myśli o tym, jakie istnieją, aby prowadzić handel nielegalnymi gatunkami kiełbasy.
Książę William, który jest fondé le prix Earthshot – który zdobył subwencje dla środowiska – myśli o tym, jakie istnieją, aby prowadzić handel nielegalnymi gatunkami kiełbasy.
ROCZNIE

Royal Foundation, organizacja charytatywna założona przez niego, konserwuje jednak w kontrowersyjny sposób inwestycje w bank wspierający paliwa kopalne i inwestuje również w fundusz, który prezentuje się jako zielony, ale posiada udziały w dużych firmach spożywczych, które kupują od „huile de palme à des entreprises powiązane z wylesianiem.

Royal Foundation poinformowała w e-mailu do Associated Press, że postępuje zgodnie z dyrektywami Kościoła anglikańskiego dotyczącymi etycznych inwestycji depuis 2015 et quelle allait au-delà.

„Nous prenons nos politiques d’investissement très au sérieux et les révisons réguillet”, wskazuje komunikat.

Il n’est pas clair si William a un rôle dans les Decisions d’Investissement de l’organisme de bienfaisance.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.